درآمد اپلیکیشن اسنپ چقدر است؟

اپلیکیشن تاکسی اسنپ

درآمد اپلیکیشن اسنپ چقدر است؟در این مقاله به بررسی اجمالی شرکت اسنپ خواهیم پرداخت.اگر علاقه مند به موضوع اپلیکیشن هستید این مقاله را بخوانید.”چگونه اپلیکیشن اندروید بسازیم

شرکت تاکسی اینترنتی اسنپ یا به انگلیسی Snapp از سال 1393 با هدف ارائه خدمات تاکسی آنلاین با استفاده از اپلیکیشن تاکسی راه اندازی شد.در اولین روز های راه اندازی تمام سعی این شرکت آن بود که بتواند خدمات مشابه اوبر (اپلیکیشن تاکسی بین المللی) را ارائه دهد.که میتوان گفت تا حد بسیار زیادی توانست این کار را نیز به ثمر برساند.البته در همین بین که اپلیکیشن تاکسی اسنپ راه اندازی شد،اپلیکیشن های دیگری مثل تپسی و یا ماکسیم نیز به جمع مدعیان پیوستند.طبق بررسی های انجام شده،در حال حاضر شرکت تاکسی اینترنتی اسنپ در صدر این موضوع اپلیکیشن ها قراردارد.

همیشه کاربران استفاده کنند از اپلیکیشن ها،زمانی را به دو دوتا چهار تا کردن درآمد شرکت میپردازند. در این مقاله سعی میکنیم به صورت اجمالی شرکت اسنپ را بررسی کنیم.

 

درآمد اسنپ از کجاست؟

اولین سوالی که ممکن است برخی از کاربران بپرسند این است که درآمد اصلی اپلیکیشن تاکسی اسنپ کجاست؟ بگذاریم خدمات شرکت اسنپ را تقسیم کنیم.

به طول کلی در حال حاضر شرکت اسنپ با عنوان های “تاکسی اسنپ” و “اسنپ مارکت” در حال ارائه خدمات است.

اپلیکیشن اسنپ مارکت

اپلیکیشن تاکسی اسنپ

 

اپلیکیشن اسنپ مارکت که مخصوص به سفارشات خوار و بار و ملزومات روزانه است.اما صحبت ما درباره اپلیکیشن تاکسی اسنپ است.اپلیکیشن تاکسی اسنپ به دو صورت خدمات میدهد:

  • ارائه خدمات تاکسی و پیک
  • ارسال سفارشات از رستوران ها 

مورد اول که تاکسی اینترنتی اسنپ است،بدین حالت کار میکند که کمیسیونی مشخص از راننده به ازای هر مسافر دریافت میکند.طبق آخرین تغییر سال 98 کمیسیون هر سفر 15 درصد سهم اسنپ بود.درواقع اگر یک سفر 50 هزار تومانی را در نظر بگیریم،7500 تومان سهم اسنپ است.شاید این مبلغ مقداری کم بنظر برسد اما تراکنش هایی که اپلیکیشن اسنپ فقط از بخش تاکسی به صورت روزانه دارد. شما را شگفته زده خواهد کرد.

 

طبق آماری که وجود دارد اسنپ روزانه 1 میلیون سفر موفق دارد،و میانگین قیمت مسافران 20 هزار تومان است.با احتساب این اعداد میتوانیم بگوییم درآمد روزانه اسنپ از رانندگان خود با احتساب 15 درصد کمیسیون عددی در حدود 3 میلیارد تومان روزانه است!یک عدد خارق العاده برای یک استارت آپ ایرانی.البته باید گفت این عدد برای سال 98 است و سال 99 تعرفه های متفاوتی نیز اعمال شده است.این اعداد فقط درآمد شرکت اسنپ از بخش تاکسی اینترنتی است.اگر بخواهیم درآمد آن را در حوزه های پیک رستوران و اسنپ مارکت محاسبه کنیم میتوانیم به عدد روزانه 50 میلیارد و بیشتر نیز برسیم.اپلیکیشن اسنپ

 

در هر حال شرکت اسنپ را میتوانیم یکی از موفق ترین استارت آپ های ایرانی بدانیم که توانست در زمان اندک بخش زیادی از بازار دیجیتال را به خود اختصاص دهد.

 

اما یک نکته وجود دارد…

اگر شما در شهری هستید و یا ارائه کننده خدمات تاکسی هستید،میتوانید توسط مشاورین ما اپلیکیشن تاکسی مشابه اپیکیشن اسنپ طراحی کنید و با استفاده از خدمات مشاوره مارکتینگ و تبلیغات هدفمند اپلیکیشن سهمی از بازار تاکسی اینترنتی داشته باشید.

عدم حضور در بازار دیجیتال به معنای نداشتن هویت کار و کسب است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیاپلیکیشن موبایلتماس