چرا باید اپلیکیشن طراحی کنیم؟ 7 مورد از دلایل طراحی اپلیکیشن موبایل

دلایل طراحی اپلیکیشن

دلایل طراحی اپلیکیشن?مهم ترین نکته در شروع یک کار و یا ورود به دنیای جدید کار و کسب،بررسی سوالات و پاسخ هایی هست که در زمان ورود به این مسیر برای ما به وجود می آید.

دلایل طراحی اپلیکیشن؟!

سوالاتی از قبیل:

  • چرا باید اپلیکیشن داشته باشیم؟
  • چرا باید اپلیکیشن موبایل طراحی کنیم
  • اپلیکیشن سود ده است

و هزاران سوال دیگه.قراره توی این مقاله 7 مورد از دلایل طراحی اپلیکیشن رو برای شما بازگو کنیم.خوب است که قبل از ورود به کار و کسب و دنیای جدید،اطلاعات و دلایل کافی برای ادامه مسیر در دنیای جدید را داشته باشید و همانند یک نقشه برای شما عمل کند.

اپلیکیشن های همانطور که در مقاله “چگونه برنامه اندروید بسازیم؟” بررسی کردیم که در اولین قدم باید مشخص کنید کارفرما هستید و یا برنامه نویس،حال میخواهیم دلایل محکم تری به شما بگوییم در در مسیر طراحی اپلیکیشن با چشمانی بازتر ادامه دهید.

 

67 میلیون کاربر اینترنت وجود دارد.94 درصد از موبایل استفاده میکنند!!

بر اساس آخرین گزارشات سازمان تنظیمات مقررات رادیویی،بالغ بر 94 درصد از کاربران اینترنت از تلفن های همراه استفاده میکنند.درواقع بیشترین پهنای باند از اینترنت، در گوشی ها و توسط اپلیکیشن ها اشغال میشود.داشتن یک اپلیکیشن کاربردی میتواند یک فروشگاه 94 درصدی به شما ارائه دهد.شما با 67 میلیون کاربر در ارتباط هستید و فقط با طراحی و ساخت اصولی یک اپلیکیشن موبایل میتواتید حجم مارکت 67 میلیونی را در اختیار بگیرید.

آینده دار بودن،اپلیکیشن ها پرچم دار پیشرفت های آینده اند.

اپلیکیشن ها مطمئنا یکی از گزینه های مهم در زندگی همگان است.تقریبا میتوان گفت تمام سرویس های که در بستر اینترنت فعالیت میکنند و یا حتی سرویس هایی که آفلاین ارائه خدمات میکنند،یک اپلیکیشن ساده برای خود دارند.میتوان گفت اپلیکیشن هویت جدید کار و کسب شماست.

بر خلاف دید اکثریت،سرمایه گزاری در اپلیکیشن ها کم ریسک تر هستند.

ممکن است اکثر اوقات افراد بر این باور باشند که سرمایه گزاری در محصولی که قابل لمس نیست،ریسک بالایی دارد.حال میتوان اینگونه بررسی کرد که بیشترین چیزی که این روز ها افراد با آن درگیر هستند گوشی های همراه هستند.بنابر این شما با طراحی اپلیکیشن خوب و کاربردی به تمامی افرادی که از گوشی های همراه استفاده میکنند دسترسی دارید و میتوانید با برنامه ریزی دقیق درآمد خود را و نرخ بازدهی خود را چند برابر کنید.(لازم به ذکر است داشتن یک اپلیکیشن نیاز به علم و تیم است)

قابلیت هایی بیشتر در اختیار شماست (نسبت به طراحی سایت)

زمانی که حرف از حوزه دیجیتال و کسب درآمد از اینترنت میشود،سریعا اسم سایت به ذهن همه ی ما خطور میکند.درست است سایت خود نیز پایگاه معرفی شماست،اما باید در نظر بگیرید امکانات کاربردی که یک اپلیکیشن میتواند به شما بدهد خیلی بیشتر از یک سایت است.از طریق 90 درصد جستجو ها از طریق تلفن های همراه انجام میشود پس بهتر است اپلیکیشن طراحی کنیم تا بتوانیم کاربران بیشتری را هدف قرار دهیم.

 درآمد بالاتر،به دلیل داشتن بازار بزرگ تر

به دلیل اینکه در اپلیکیشن ها و حوزه اینترنت بازار بزرگ تری در اختیار دارید دستتان برای ارائه آفر ها و حتی تنوع های کالایی خیلی بازتر است.شما میتوانید تخفیف های ساعتی مداوم بگذارید و یا حتی کالا ها و خدمات اپلیکیشن خود را در معرض دید 67 میلیون کاربر اینترنت قراردهید بنابر این،این امر باعث افزایش نقدینگی و درآمد شما میشود.

7 دلیل طراحی اپلیکیشن

تنوع کالایی و خدماتی بیشتر

تنوع خدماتی و کالایی از مهم ترین عنصر های مشتری مداری و داشتن یک کار و کسب موفق است.اپلیکیشن های موبایل این قابلیت را به شما میدهند که بتوانید سلایق مختلف را در نظر بگیرید و خدمات و کالای متناسب با آن ارائه دهید.کاربران با گشت و گزار در اپلیکیشن شما اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار میدهند که از آن میتوانید به جهت بهبود وضعیت فروش خود استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

اپلیکیشن موفق،اپلیکیشنی است که میتواند با چند کلیک نیاز کاربر را در دنیای واقعی و مجازی بر طرف کند.

 

و آخرین گزینه و البته مهم ترین گزینه:هزینه های سربار کمتر

در مقاله “هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل چگونه محاسبه میشود؟” بررسی کردیم که یک اپلیکیشن موبایل چگونه طراحی و قیمت گزاری میشود. بنابر این قبل از تصمیم گیری برای طراحی اپلیکیشن میتوانید هزینه های اجرایی آن را محاسبه کنید.بعد از طراحی اپلیکیشن نیز شما دارای هزینه های سربار کمتری هستید.به دلیل اینکه اپلیکیشن هویت دیجیتال کار و کسب شماست،لزومی ندارد حتما دارای مکان فیزیکی برای ارائه خدمات باشید.درواقع هزینه های سربار مثل اجاره محل،برق و گاز و خدمات و حتی شاید مالیات را نداشته باشید یا صرفه جویی شود.پس مهم ترین عنصر اپلیکیشن در کار و کسب،هزینه های سربار کمتر است.

 

امیدواریم توانسته باشیم با بیان چند دلیل منطقی،دید شما را به دنیای موبایل و اپلیکیشن های موبایل عوض کرده باشیم. 🙂

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیاپلیکیشن موبایلتماس