5 ایده اپلیکیشن برای درآمدسازی فوق العاده با هزینه کمتر!

ایده اپلیکیشن

ایده اپلیکیشن نخستین جرقه در ذهن ماست که میخواهد مجوز ورود ما به دنیای طراحی و ساخت اپلیکیشن ها صادر کند..بنابر این خود ایده نیز مهم ترین بخش یک اپلیکیشن است.

ایده یا IDEA،با جرقه ذهنی کمی متفاوت است.جرقه فکری گاها زمانی به وجود می آید که ذهن دنبال پاسخ سوالی باشد و مداوم به آن فکر کند و به صورت یکباره پاسخ و راه حلی به ذهن خطور کند.اما ایده درواقع آن چیزیست که ما بعد از تفکر و بررسی بخش های مختلف در باره یک عمل به آن میرسیم.بهتر است بگوییم ایده در اکثر مواقع همان راه حلی است که ما را به هدف آن عمل نزدیک میکند.ایده میتواند مشخص کننده استراتژی هدف باشد.میتواند خود هدف باشد و کلیه چیز هایی که در حین مسیر به ذهن ما بعد از طوفان فکری و جرقه فکری میرسد.

 

بنابر توضیح بالا،قبل از طراحی اپلیکیشن معمولا همه چیز از یک ایده شروع میشود.به این دلیل میگوییم معمولا،زیرا اکثر افراد از خود ایده ای ندارند و گاها از ایده های افراد درگیر در آن موضوع استفاده میکنند.

این روز ها ایده های مختلفی در زمینه طراحی و تولید اپلیکیشن ها بیان میشود.برخی از آن ها فقط صرفا جهت سرگرمی هستند و برخی نیز هدف های بیزینسی را دنبال میکنند.اگر شما شخصی هستید که میخواهید اپلیکیشن طراحی کنید یا بهتر است بگوییم ایده طراحی اپلیکیشن دارید،قبل از آن بهتر است به دو موضوع دقت کنید:

اگر ایده شما امکان سنجی شد و قابلیت اجرایی از نظر بیزینسی داشت و همچنین مسیر سرمایه ای و هزینه ای اپلیکیشن را نیاز میدانستید میتوانید ایده خود را تبدیل به اپلیکیشن کنید.

ایده ی اجرایی

 

 

حال با نگاه کلی که به ایده داریم،میخواهیم 5 ایده در آمد زا (که البته تا به امروز) موفق بوده اند را به شما معرفی کنیم:

در صنف پزشکان شاید بزرگ ترین مشکل سیستم نوبت دهی و مدیریت مراجعه کنندگان باشد.با طراحی یک اپلیکیشن پزشکی،به راحتی میتوانید هم مدیریت داخلی مجموعه را راحت تر انجام دهید و هم اینکه با تبلیغات اپلیکیشن تعداد مراجعه کنندگان خود را به سرعت افزایش دهید.

  • اپلیکیشن خبری،تفریحی

اپلیکیشن خبری یا تفریحی (مانند روبیکا)،این روز ها طرفداران زیادی دارد.به دلیل اینکه میتواند اطلاعاتی مفید در اختیار کاربران قرار دهد و حتی یک سری نیاز های روزانه آن هارا نیز برطرف کند.مثلا میتوانید امکان دانلود فیلم قرار دهید و یا اخبار اقتصادی پولی ارائه کنید.

آموزش اینترنتی و یا همان آموزش آنلاین،از مهم ترین موضوعات اپلیکیشن است.تمامی افرادی که میخواهند از طریق آموزش و ارائه خدمات آموزشی درآمد کسب کنند،با طراحی اپلیکیشن آموزش آنلاین و افزایش دانلود آن بدونه مشکل های آموزشگاه های حضوری،میتوانند کسب در آمد حتی روزانه 10 میلیون تومان داشته باشند!فوق العاده است.

جنسی برای فروش دارید؟ خدماتی برای فروش دارید؟ با راه اندازی اپلیکیشن فروشگاه آنلاین،کلیه مشتریان خود را به آنجا انتقال دهید و حتی اگر مکان فیزیکی برای فروش محصولات ندارید..با داشتن یک اپلیکیشن فروشگاهی دارای ویترینی هستید که هزینه های کمتری نیز دارد.

درست است سرویس هایی مثل اسنپ فود و ریحون در زمینه ارائه خدمات غذا و رستوران فعال هستند،اما جالب است بدانید رستوران هایی که خود دارای اپلیکیشن هستند سفارشات بیشتری دریافت میکنند.حتی اگر میخواهید مشابه اسنپ اپلیکیشن رستورانی داشته باشید،باید بگوییم نگران نباشید کافی است اپلیکیشن خود را کمی حرفه ای تر طراحی کنید!

 

نکات و ایده های بالا فقط برخی از ایده هایی است که تقریبا تمامی افراد با آنها آشنایی دارند و این آشنایی باعث میشود هر چقدر تعداد موضوعات بالا بیشتر شود(تعداد ارائه دهندگان خدمات)،تقاضای مشتریان نیز بالاتر میشود.بنابر این میتوان گفت با طراحی اصولی و داشتن بیزینس پلن درست در ایده اپلیکیشن،میتوانید از ایده های فوق العاده بالا جهت کسب درآمد استفاده کنید.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیاپلیکیشن موبایلتماس