ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به کد نویسی+معرفی ابزارها

ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به کد نویسی

طراحی و ساخت اپلیکیشن های ساده و پیش پا افتاده اونقدری پیچیده نیست.در این مقاله قصد داریم چند ابزار به جهت طراحی و ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به کد نویسی به شما یاد بدهیم.

این روز ها جستجو های مختلف گوگلی مختلفی در زمینه طراحی اپلیکیشن و ساخت اپلیکیشن های موبایلی،انجام میشود اما نکته کلیدی که این جستجو ها دارند این است که چندین کلمه بیشتر از همه به چشم میخورد که برخی از این کلمات را به شرح زیر می آوریم:

  • طراحی اپلیکیشن ارزان
  • ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به کد نویسی
  • ….

خب،قرار است به شما بگوییم اگر شما هم یکی از افرادی هستید که به دنبال ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به کد نویسی میباشید،میتوانید از چند ابزاری که به شما معرفی میکنیم استفاده کنید.قبل از معرفی ابزار های زیر بهتر است چند نکته را گوشزد کنیم:

مورد اول اینکه این ابزار ها صرفا به جهت ارائه اپلیکیشن های کاربردی ساده مناسب هستند.به طور مثال اگر میخواهید اپلیکیشنی مشابه به اسنپ (که چندین خدمات حرفه ای دارد)را طراحی کنید ابزار های زیر کمکی به شما نخواهند کرد.اما اگر میخواهید مثلا اپلیکیشن فروشگاهی راه بیندازید و فقط محصولاتی به فروش برسانید،این ابزار ها مناسب شما هستند.

مورد دوم این ابزار ها تنها زمانی توجیه دارند که شما مجموعه ای کوچک هستید،و میخواهید بازار اپلیکیشن و حوزه دیجیتال را محک بزنید.بنابر این اگر مجموعه کوچکی نیستید،این ابزار ها مناسب شما نیستند.

مورد سوم و از همه مهم آن است که،با ساخت اپلیکیشن توسط این اپلیکیشن ساز ها ممکن است به بیزینس پلن شما و برندینگ شما آسیب بزند.به دلیل اینکه ممکن است امکانات مورد نظر شما را نداشته باشد و نیاز های کاربران به آسانی برطرف نشود.

 

بنابر نکات بالا،تنها زمانی که شروع به ورود به دنیای دیجیتال میکنید و میخواهید حوزه اپلیکیشن را محک بزنید از این ابزار ها استفاده کنید.طراحی اپلیکیشن بدون کد نویسی

بریم سراغ چند نمونه از ابزار های ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به کد نویسی:

 

  • ابزار ایرانی:اپتو یا APPETO

اپتو یک سیستم اپلیکیشن ساز است.این سیستم مناسب افرادی است که میخواهند اپلیکیشن فروشگاهی داشته باشند و یا اپلیکیشن های خبری و آگهی.این سیستم با اتصال به یک سایت مثل سایت های وردپرسی،خروجی اپلیکیشن به شما میدهد.

  • ابزار ایرانی:پازلی یا PUZZELY

پازلی دیگر ابزار ایرانی است که مناسب طراحی اپلیکیشن بدون کد نویسی است.این پلتفرم میتواند با امکانات متفاوت خدمات تولید و طراحی آسان اپلیکیشن را به شما ارائه دهد.هم میتوانید نسخه Ios و هم اندروید را در این پلتفرم طراحی کنید.

 

دو ابزار بالا را میتوان گفت از بهترین نوع ابزار های ایرانی میباشد.که البته ابزار های دیگری نیز موجود هستند. برای مثال میتوان از ابزار های خارجی زیر به عنوان سیستم های تولید اپلیکیشن بدون کد نویسی نام برد:

 

بر اساس توضیحات بالا میتوانیم بگوییم که اگر قصد طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای و کارآمد دارید میتونید از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید.همچنین بد نیست به صفحه طراحی اپلیکیشن اپکار نگاهی بیندازید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیاپلیکیشن موبایلتماس