آیا برنامه نویسی موبایل اشباع میشود؟

اشباع برنامه نویسی موبایل

آیا برنامه نویسی موبایل اشباع میشود؟ایا برای شروع برنامه نویسی موبایل دیر شده است؟ با بررسی کوتاه برنامه نویسی موبایل پاسخ این سوال را خواهیم داد…

در مطلب “چگونه برنامه نویس موبایل شوم؟” به بررسی ابتدایی مسیر راه برنامه نویسی موبایل پرداختیم و گفتیم که چگونه باید یک برنامه نویس موفق موبایل شویم.اما مهم ترین بحثی  که قبل از شروع برنامه نویسی موبایل اکثر افراد نگران آن میشوند و گاها باعث میشود این مسیر را شروع نکنند،نگرانی از اشباع شدن شغل برنامه نویسی موبایل است.اینکه چه زمانی ممکن است برنامه نویسی موبایل اشباع شود؟ آیا اصلا امیدی برای ادامه دادن هست یا نه؟ بنابر این ما با چند مثال و توضیح ساده به شما میگوییم که : هیچوقت دیر نمیشود!

دلیل محکم اول:هر زمان گوشی های هوشمند پیشرفت نکردند آن زمان میگوییم برنامه نویسی موبایل اشباع شده است!

روز به روز گوشی های هوشمند پیشرفت چشم گیری میکنند علاوه بر پیشرفت های فنی و فناورانه،نیاز های کاربران به شدت تحت شعاع قرار گرفته است و از طرفی زندگی آن ها روز به روز با نیاز های جدی تری در حوزه دیجیتال رو به رو میشود.پس میتوان گفت به عنوان یک برنامه نویس،خلاقیت و اطلاعات شما میتواند شما را در این عرصه تا زمانی که نیازی وجود داشته باشد نگهدارد.

دلیل محکم دوم-پلتفرم ها و زبان های برنامه نویسی متعدد روزانه بروز میشوند.

زبان های برنامه نویسی موبایل طی سال های اخیر پیشرفت های بسیاری داشته و علاوه بر آن روزانه بروز میشوند.پس کاری که شما باید کنید این است که اطلاعات فنی خود را مداوم بروز کنید.اینگونه میتوانید در همه شرکت ها ویا حتی مشتری های شخصی بهتری دریافت کنید.

دلیل محکم سوم-هیچ کاری تا به حال اشباع نشده!

مهم ترین و بامزه ترین دلیل آن است که هیچ شغلی تا به حال اشباع نشده است.درواقع اتفاقی که رخ داده این است که به قول قدیمیا “دست زیاد شده” یا میتونیم بگیم رقابت برنامه نویسی موبایل زیاد شده اما در نهایت همه افراد مشتری دارند یکی کم یکی زیاد.پس تا زمانی که دلایل محکم اولی را رعایت میکنید نگران اشباع شدنش نباشید!

 

مطلب زیر در باشگاه خبرنگاران جوان هم برای مطالعه چند دقیقه ای جالب بنظر میرسه:

رشته هایی که بازار کار ندارند اما همچنان پرمتقاضی اند!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیاپلیکیشن موبایلتماس