طراحی اپلیکیشن

به طور کلی،اپ موبایل را میتوانیم این گونه توصیف کنیم:برنامه سیستمی و یا کاربردی که بر روی انواع پلتفرم های موبایلی و تبلتی نصب میشوند اپ موبایل میگویند.اولین قدم برای ورود به دنیای دیجیتال بخصوص دنیای تلفن های هوشمند طراحی اپلیکیشن است.اپلیکیشن ها به دو صورت حرفه ای و اقتصادی طراحی و تولید میشوند.در ساخت اپلیکیشن،مهم ترین معیار قیمت اپلیکیشن است که بر اساس ویژگی ها و امکانات مشخص میشود.بنابر این چه به صورت حرفه ای و چه به صورت اقتصادی اپلیکیشن خود را تولید کنید،نخستین معیار، قیمت آن تغییر خواهد کرد.مراحل تحلیل (این که ایده اپلیکیشن چقدر قابل اجراست) و مرحله فنی (کد نویسی) از مهم ترین مراحل روند تولید برنامه میباشند.برای شروع نیاز است ابتدا ایده و برنامه فکری خود را انتخاب کرده و موضوع ساخت برنامه موبایلی خود را برگزینید.اگر فکر میکنید آماده تولید اپلیکیشن هستید،پیشنهاد ما استفاده از اپلیکیشن های اقتصادی است که از نظر قیمت و امکانات در حد بسیار مطلوبی قرار دارند.در زیر میتوانید برخی از موضوعات اپلیکیشن های اقتصادی را دیده و جهت سفارش طراحی اپلیکیشن اقدام نمایید.

فروشگاه اینترنتی

طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی برای اندروید و ios

رزرواسیون

طراحی و ساخت اپلیکیشن رزرواسیون هتل و ویلا برای اندروید و ios

خدمات فنی

طراحی و ساخت اپلیکیشن خدمات فنی برای اندروید و ios

پیک و دلیوری

طراحی و ساخت اپلیکیشن پیک و دلیوری برای اندروید و ios

رستوران آنلاین

طراحی و ساخت اپلیکیشن رستوران آنلاین برای اندروید و ios

کارواش آنلاین

طراحی و ساخت اپلیکیشن کارواش آنلاین برای اندروید و ios

تاکسی اینترنتی

طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی برای اندروید و ios

خدمات پزشکی

طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی برای اندروید و ios

خدمات نظافتی

طراحی و ساخت اپلیکیشن خدمات نظافت برای اندروید و ios

آموزشی آنلاین

طراحی و ساخت اپلیکیشن آموزشی آنلاین برای اندروید و ios

نیازمندی و آگهی

طراحی و ساخت اپلیکیشن نیازمندی و آگهی آنلاین برای اندروید و ios

فروش بلیط آنلاین

طراحی و ساخت اپلیکیشن فروش و رزرو بلیط برای اندروید و ios

icon

طراحی و ساخت اپلیکیشن اختصاصی

طراحی و ساخت اپلیکیشن به صورت اختصاصی برای اندروید و ios

سوالات متداول

فرق طراحی اقتصادی و اختصاصی (حرفه ای) اپلیکیشن چیست؟

در طراحی اقتصادی سعی شده است امکاناتی که بر اساس نیاز بازار تحلیل شده است،به صورت حداقلی قرار دهیم تا هم بتوانیم قیمت را برای مشتریان عزیز کاهش دهیم هم سرعت اجرا را بالا ببریم.اما در طراحی حرفه ای ممکن است امکانات بیشتری مورد نظر مشتری باشد که ممکن است در موضوعات وجود نداشته باشد.

قیمت ها چگونه محسابه شده اند؟

قیمت های طراحی اپلیکیشن چه به صورت اقتصادی چه به صورت حرفه ای بر اساس ویژگی ها و میزان زمانی که از تیم اجرا اشغال میکند قیمت گزاری شده اند.

تفاوت شما با شرکت های دیگر اپلیکیشن چیست؟

به جرات میتوانیم بگوییم تیم اجرایی اپکار تا لحظه به ثمر رساندن پروژه شما (تا لحظه فروش نه فقط طراحی اپلیکیشن) در کنار شما خواهند بود.مشاورین ما به صورت ماهانه اپلیکیشن و پروژه شما را بررسی میکنند و ایرادات احتمالی را نیز بر طرف خواهند کرد.

دلایل اختلاف قیمت شما با شرکت های دیگر چیست؟

مجموعه اپکار یکی از برترین شرکت های طراحی اپلیکیشن در ایران است.ما سعی کرده ایم بر اساس شرایط اقتصادی،و خدمات ارائه دهنده قیمت گزاری منطقی و اصولی انجام دهیم که یک بازی برد-برد برای ما و شما مشتری عزیز باشد.

چگونه به شما اعتماد کنم؟

در اولین قدم شرکت اپکار دارای مجوز های قانونی که نمونه آن نماد اعتماد الکترونیکی است میباشد.در سوی دیگر،مجموعه ما همواره این تضمین را میدهد که در تمامی زمان اجرای پروژه شما پاسخگوی شما بوده و تا به نتیجه رسیدن پروژه و اپلیکیشن،شما را همراهی کند.

توضیحات و نکاتی که قبل از سفارش اپلیکیشن بهتر است بدانید:

  • قبل از انتخاب موضوع بهتر است از بخش تحلیل حرفه ای از اجرایی بودن ایده و راهکار های بهتر شدن اپلیکیشن خود مطمئن شوید.
  • کلیه موضوعات بالا بر اساس نیاز های احتمالی بازار دیجیتال تهیه شده است با ورود به هر کدام از موضوعات بالا میتوانید امکانات اپلیکیشن موضوع مورد نظر را مشاهده نمایید.
  • لازم به ذکر است که اپلیکیشن ها به صورت کاملا استاندارد و بر اساس معیار های مهندسی نرم افزار تهیه میشود.در نتیجه ریسک شکست اپلیکیشن شما پایین می آید.
  • موضوعات بالا،از نظر قیمتی و امکاناتی در دسته بندی اقتصادی قرار میگرند و مناسب تمامی کسانیست که به تازگی میخواهند وارد دنیای دیجیتال شوند.
  • تمامی اپلیکیشن ها،تا 6 ماه پشتیبانی رایگان فنی و پشتیبانی 24 ساعته جهت رفع کردن مشکلات احتمالی میباشند.
  • در صورت اینکه امکاناتی که مورد نظر شماست در لیست امکانات هر کدام از اپلیکیشن ها موجود نیست میتوانید از بخش طراحی اختصاصی (مخصوص اپلیکیشن های حرفه ای) اقدام نمایید.