Blog

اشباع برنامه نویسی موبایل

آیا برنامه نویسی موبایل اشباع میشود؟

آیا برنامه نویسی موبایل اشباع میشود؟ایا برای شروع برنامه نویسی موبایل دیر شده است؟ با بررسی کوتاه برنامه نویسی موبایل پاسخ این سوال را خواهیم داد... (بیشتر…)

بیشتر بدونید icon
برنامه نویس موبایل

چگونه برنامه نویس موبایل شوم؟+نقشه راه

چگونه برنامه نویس موبایل شوم؟ ممکن است این سوال بسیار پر کاربرد سوال شما نیز باشد در ادامه همراه ما باشید تا نکاتی درمورد شروع راه برنامه نویسی موبایل عرض کنیم. (بیشتر…)

بیشتر بدونید icon
شرکت طراحی اپلیکیشن

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن+ویژگی های آن ها

انتخاب تیم و یا شرکت مناسب به جهت طراحی اپلیکیشن را میتوان از مهم ترین قدم های ورود به بازار اپلیکیشن ها دانست.این تیم ها و شرکت ها باید دارای ویژگی های خاص خود باشند... (بیشتر…)

بیشتر بدونید icon
ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به کد نویسی

ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به کد نویسی+معرفی ابزارها

طراحی و ساخت اپلیکیشن های ساده و پیش پا افتاده اونقدری پیچیده نیست.در این مقاله قصد داریم چند ابزار به جهت طراحی و ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به کد نویسی به شما یاد بدهیم. (بیشتر…)

بیشتر بدونید icon
ایده اپلیکیشن

5 ایده اپلیکیشن برای درآمدسازی فوق العاده با هزینه کمتر!

ایده اپلیکیشن نخستین جرقه در ذهن ماست که میخواهد مجوز ورود ما به دنیای طراحی و ساخت اپلیکیشن ها صادر کند..بنابر این خود ایده نیز مهم ترین بخش یک اپلیکیشن است. (بیشتر…)

بیشتر بدونید icon
سرمایه مورد نیاز اپلیکیشن

جذب سرمایه اپلیکیشن+چگونگی جذب سرمایه

سرمایه اپلیکیشن از حیاتی ترین بخش های مورد بحث در حوزه راه اندازی استارت آپ و طراحی اپلیکیشن است...تا جایی که به موفقیت و یا شکست یک اپلیکیشن منجر میشود. (بیشتر…)

بیشتر بدونید icon
دلایل طراحی اپلیکیشن

چرا باید اپلیکیشن طراحی کنیم؟ 7 مورد از دلایل طراحی اپلیکیشن موبایل

دلایل طراحی اپلیکیشن?مهم ترین نکته در شروع یک کار و یا ورود به دنیای جدید کار و کسب،بررسی سوالات و پاسخ هایی هست که در زمان ورود به این مسیر برای ما به وجود می آید. (بیشتر…)

بیشتر بدونید icon
هزینه طراحی اپلیکیشن

هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل چگونه محاسبه میشود؟

هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل چگونه باید محاسبه شود؟ ممکن است سوالی باشد که شما نیز به عنوان یک کارفرما درگیر آن باشید..در این مقاله همراه ما باشید. (بیشتر…)

بیشتر بدونید icon
اپلیکیشن تاکسی اسنپ

درآمد اپلیکیشن اسنپ چقدر است؟

درآمد اپلیکیشن اسنپ چقدر است؟در این مقاله به بررسی اجمالی شرکت اسنپ خواهیم پرداخت.اگر علاقه مند به موضوع اپلیکیشن هستید این مقاله را بخوانید."چگونه اپلیکیشن اندروید بسازیم" (بیشتر…)

بیشتر بدونید icon
تفاوت اندروید و آی او اس

چند دلیل تفاوت اندروید و آی او اس

در این مقاله قصد دارید چند دلیل اصلی تفاوت اندروید و آی او اس را بررسی کنیم.قبل از آن بهتر از راجع به سیستم عامل اندروید مطالعه کنید. (بیشتر…)

بیشتر بدونید icon
1 2